Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Çeyrek yüzyılı aşkın köklü geçmişini arkasına alan firmamız kaliteden ödün vermeyen prensibiyle üretimlerine 1990 yılında Cem Pazarlama adıyla başlamıştır.

Sektördeki prestijini samimiyet ve güvenle örülü sımsıkı aile bağlarından, bilinirliğini ise üretim kalitesindeki yüksek standartlarından almıştır. 2007 yılında ER CEM olarak faaliyetlerine kaldığı yerden aynı özveri ve çalışkanlıkla devam etmiştir.

Firmamız, bugüne dek Türk bayrağının dalgalandığı her yer vatanım ve vatanımın en ücra köşesine kadar tecrübeli ekip ve servis ağı ile hizmet etmekten gurur duymuştur. Askeri bot & ayakkabı, askeri tekstil ve termal giyim ürünleri üzerine verdiği hizmetleri layıkıyla yerine getirmiştir.

Askeri toptan perakende sektöründeki kararlı duruşu,kazandığı bilgi birikim tecrübe ile kendini daima büyüyen,değişim ve gelişime açık yapısıyla hızlı bir şekilde hedefleri aşan ER CEM, sektörde edindiği bu itibarı hakkıyla kazanmış olmanın gururuyla hizmetlerine 33 yıllık tecrübe ve ilk günkü heyecanla devam etmektedir.

SQUAD TACTICAL

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız